33.OLAĞAN GENEL KURUL YAPILDI

Türk Kılavuz Kaptanlar Derneği 33.Olağan Genel Kurulu 25 Ekim 2016 tarihinde Kadıköy Moda Spor Kulübünde yapıldı.

72 Dernek üyesi Kılavuz Kaptanın katılımıyla gerçekleşen 33.Olağan Genel Kurul önceden açıklanan gündem doğrultusunda gerçekleşti.

Genel Kurula diğer sivil toplum kuruluşlarından Defamed adına Başkan Sayın Kaptan Baybora YILDIRIM, Türkiye Denizcilik Federasyonu adına Sayın Kaptan Cengiz KARABÜBER, Türk Uzakyol Kaptanları Derneği adına Sayın Kaptan Kamil MAMAT ve  Sayın Kaptan Can KIRAÇ ve Bahçeşehir Üniversitesi Türk Boğazları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Sayın Saim OĞUZÜLGEN misafir olarak katıldılar.

32.Dönemde Başkan İsmail AKPINAR ve ekibinin yaptığı çalışmalar ve mali raporlar oybirliği ile ibra edildikten sonra yapılan yeni seçimlerde 33.dönem  Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Kaptan İsmail AKPINAR,Kaptan Salim AYDIN,Kaptan Yıldırım Nebi AKÇA,Kaptan Savaş YEŞİL,Kaptan Muhammer ARSLANTÜRK,Kaptan Evrim KELOĞLU ve Kaptan Cemalettin ATASOY seçildiler.

Denetim Kurulu asil üyeliklerine Kaptan Süleyman BETNİ,Kaptan Metin Tamer TAKSU ve Kaptan Yücel YILDIRIM seçildiler.

Haysiyet Kurulu asil üyeliklerine Kaptan Şükrü ARIK,Kaptan Selim İsmail CEYLAN ve Kaptan Tevfik BATUŞ seçildiler.

Katılım sağlayan tüm misafirlerimize ve Kılavuz Kaptan meslekdaşlarımıza teşekkür eder Yeni Yönetim Kurulumuzun tüm camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

TKKD Yönetim Kurulu

26.10.2016Haber Resimleri
 

     

www.turkishpilots.org © 2014 | Tüm Hakları Saklıdır