''İKLİM DEĞİŞİKLiĞİNİN DENİZLERE ETKİLERİ ''KURULTAYI

29 Kasım 2016 tarihinde Piri Reis Üniversitesi ve Deniz Kültürü Derneği tarafından üniversitenin Tuzla yerleşkesinde düzenlenen “İklim Değişikliğinin Denizlere Etkileri” konulu kurultaya TKKD adına yönetim kurulu başkanımız Kaptan İsmail AKPINAR katılım sağladı.


Kurultaya, Piri Reis Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Oral Erdoğan ve Deniz Kültürü Derneği Başkanı Hakkı Şen’in yanı sıra Ulaştırma ve Denizcilik Bakanlığı Müsteşarı Suat Hayri Aka ile Deniz Ticaret Odası Başkanı Metin Kalkavan, Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaa Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz, İTÜ Denizcilik Fakültesi’nden Doç. Dr. Burcu Özsoy, çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri  katıldılar.

Milliyet gazetesinden Gökhan Karakaş, NTV’den Gökhan Abur, Hürriyet gazetesinden Fatih Çekirge, Sabah gazetesinden Erhan Öztürk ve fox tv’den HASAN Aydın “İklim Farkındalığı ve Temiz Enerji Açısından Medya’nın Toplum Üzerindeki Etkileri” konulu oturumda birer konuşma yaptı.

Kamuoyunda farkındalık yaratmak için başlangıç olarak çok faydalı geçen kurultayın hazırlanmasında emeği geçen tüm kişi,kurum ve kuruluşlara TKKD olarak teşekkür ederiz. 

TKKD Yönetim Kurulu

 

 

 

 

 

29.11.2016Haber Resimleri
 

     

www.turkishpilots.org © 2014 | Tüm Hakları Saklıdır