Geçmiş Yönetimler

Yönetim Kurulu Per, Şub 7, 2019

Güncel Yönetim Kurulunu Görmek İçin Tıklayın

1.Yönetim Kurulu 04.02.1968 – 03.02.1969
   
Başkan Oktay Umul
Başkan Yrd. Oktay Babacan
Genel Sekreter Coşkun Cercişoğlu
Muhasip Üye Ferhat Tüysüz
Veznedar Mustafa Düzgit
   
2. Yönetim Kurulu 03.02.1969 – 30.09.1970
Başkan Oktay Umul
Başkan Yrd. Erkan Erözden
Genel Sekreter Nihat Uzun
Muhasip Üye Sami Kalavez
Veznedar Mustafa Düzgit
   
3. Yönetim Kurulu 30.09.1970 – 21.01.1972
Başkan İlhan Akçan
Başkan Yrd. Eşref Can
Genel Sekreter Coşkun Cercişoğlu
Muhasip Üye Engin Börümcekçi
Veznedar  
   
4. Yönetim Kurulu 21.01.1972 – 04.05.1973
Başkan Şemsettin Mirtar
Başkan Yrd. Kamil Atay
Genel Sekreter Oktay Umul
Muhasip Üye Erdoğan Örtegen
Veznedar Erkan Erözden
  25.05.1972 – 04.05.1973
Başkan Kamil Atay
Başkan Yrd. Erkan Erözden
Genel Sekreter Oktay Umul
Muhasip Üye Erdoğan Örtegen
Veznedar Oktay Babacan
   
5.Yönetim Kurulu 14.05.1973 – 16.04.1975
Başkan Kamil Atay
Başkan Yrd. Dündar Güler
Genel Sekreter Oktay Umul
Mali Sekreter Erdoğan Örtegen
Üye Vural Yener
   
6. Yönetim Kurulu 16.04.1975 – 04.05.1976
Başkan Hayati Arkan
Başkan Yrd. Rahmi Erenler
Genel Sekreter  
Mali Sekreter Akın Kuran
Üye Taner Peker
   
7. Yönetim Kurulu 04.05.1976 – 20.04.1977
Başkan Oktay Babacan
Başkan Yrd. Sina San
Genel Sekreter Taner Peker
Mali Sekreter Erol Kürkçüoğlu
Üye Vural Yener
   
8. Yönetim Kurulu 20.04.1977 – 21.04.1978
Başkan Erdoğan Örtegen
Başkan Yrd. Kazım Albayrak
Genel Sekreter Sina San
Mali Sekreter Arif Turanbaba
Üye  
   
9. Yönetim Kurulu 21.04.1978 – 21.05.1979
Başkan Oktay Babacan
Başkan Yrd. Sina San
Genel Sekreter Ergün Atakan
Mali Sekreter Erol Kürkçüoğlu
Üye Taner Peker
   
10. Yönetim Kurulu 21.05.1979 – 17.07.1979
Başkan Coşkun Cercişoğlu
Başkan Yrd. Vural Yener
Genel Sekreter Bülent Banyocu
Mali Sekreter H.Şükrü Arık
Üye Erdoğan Oğuz
  22.07.1979 – 29.04.1980
Başkan Bülent Banyocu
Başkan Yrd. Vural Yener
Genel Sekreter Yıldırım Öztürk
Muhasip Üye H.Şükrü Arık
Üye Erdoğan Oğuz
Başkan Coşkun Cecişoğlu, 17.07.1979 Tarihinde Vefatı Nedeniyle 22.07.1979 Günü Yeni Görev Bölümü Yapılmıştır.
   
11. Yönetim Kurulu 29.04.1980 – 12.09.1980
Başkan Oktay Babacan
Başkan Yrd. Erdoğan Örtegen
Genel Sekreter Ergün Atakan
Mali Sekreter Zekeriya Altın
Üye Akın İmer
   
12. Yönetim Kurulu 04.05.1984 – 01.05.1985
Başkan B.Yaşar Banyocu
Başkan Yrd. Hikmet Oral
Genel Sekreter Saim Oğuz Ülgen
Mali Sekreter Tuncay Alkaya
Üye Nihat Toker
   
13.Yönetim Kurulu 01.05.1985 – 06.05.1986
Başkan Engin Börümcekci
Başkan Yrd. Güneri Demirok
Genel Sekreter Doğan İnal
Malisekreter M.Ergun Tarhan
Üye Coşkun Soral
   
14.Yönetim Kurulu 06.05.1986 – 14.5.1987
Başkan Zekeriya Altın
Başkan Yrd. Coşkun Soral
Genel Sekreter Erdoğan Oğuz
Mali Sekreter Timur İldeniz
Üye Haliltatlıdede
   
15.Yönetim Kurulu 14.05.1987 – 10.05.1988
Başkan Aykut Erol
Başkan Yrd. Ömür Öztaşkın
Genel Sereter Okan Tunçkol
Mali Sekreter Akın İmer
Üye Basri Tekdemir
   
16.Yönetim Kurulu 10.05.1988 – 15.05.1989
Başkan Aykut Erol
Başkan Yrd. Okan Tunçkol
Genel Sekreter İsmail Ceylan
Mali Sekreter Timur İldeniz
Üye Hasan Ceylan
   
17.Yönetim Kurulu 15.05.1989 – 16.05.1990
Başkan Aykut Erol
Başkan Yrd. Okan Tunçkol
Genel Sekreter Saim Oguzülgen
Mali Sekreter Timur İldeniz
Üye Sedat Tanker
   
18.Yönetim Kurulu 16.05.1990 – 22.10.1990
Başkan Saim Oguzülgen
Başkan Yrd. Sedat Tenker
Genel Sekreter Arcan İsmier
Mali Sekreter Timur İldeniz
Üye Atilla Yazıcı
  22.10.1990 – 05.06.1991
Başkan Yrd. Yıldırım Öztürk
  05.06.1991 – 16.10.1991
Başakan Yrd. İbrahim Betni
2.Başkan Sedat Tenker İstifa Etmiştir. Yeni Görev Dağılımı Yapılmıştır.
2.Başkan Yıldırım Öztürk Ve Mali Sekreter Timur İldeniz Yönetim Kurulu Üyeliğinden İstifa Etmiştir. Yeni Görev Dağılımı Yapılmıştır
   
19.Yönetim Kurulu 16.10.1991 – 16.10.1992
Başkan Saim Oguzülgen
Başkan Yrd. İsmail Ceylan
Genel Sekreter Arcan İsmier
Mali Sekreter Kamil Özlem
Üye Erdoğan Örtegen
   
20.Yönetim Kurulu 16.10.1992 – 21.10.1994
Başkan Saim Oğuzülgen
Başkan Yrd. Sedat Tenker
Genel Sekreter  
Mali Sekreter C.Kamil.Özlem
Üye İ.Hakkı Yardımcı
   
21.Yönetim Kurulu 21.10.1994 – 26.10.1996
Başkan Aykut Erol
Başkan Yrd. Arcan İsmier
Genel Sekreter Timur İldeniz
Mali Sekreter Orhan Can Kumralbaş
Üye Cem Giresunlu
   
22.Yönetim Kurulu 26.10.1996 – 23.10.1998
Başkan Aykut Erol
Başkan Yrd. Arcan İsmier
Genel Sekreter Timur İldeniz
Mali Sekreter Orhan Can Kumralbaş
Üye Cem Giresunlu
   
23.Yönetim Kurulu 23.10.1998 – 21.04.2000
Başkan Timur İldeniz
Başkan Yrd. Şükrü Arık
Genel Sekreter Ergun Altınkut
Mali Sekreter Mehmet Karcı
Üye Cahit İstikbal
  21.04.2000 – 31.10.2000
Başkan Timur İldeniz
Başkan Yrd. Şükrü Arık
Genel Sekreter Rıza Kilimci
Mali Sekreter Mehmet Karcı
Üye Cahit İstikbal
Gen.Sek.Ergun Altınkut İstifa Etmiştir.
   
24.Yönetim Kurulu 31.10.2000 – 24.01.2001
Başkan Timur İldeniz
Başkan Yrd. Nihat Turan
Genel Sekreter Cahit İstikbal
Mali Sekreter Sedat Tenker
Üye Saim Oğuzülgen
  24.01.2001 – 05.01.2002
Başkan Timur İldeniz
Başkan Yrd. Nihat Turan
Genel Sekreter Cahit İstikbal
Mali Sekreter Sedat Tenker
Üye Orhan C.Kumralbaş
  05.01.2002 – 31.10.2002
Başkan Timur İldeniz
Başkan Yrd. Nihat Turan
Genel Sekreter Cahit İstikbal
Mali Sekreter Sedat Tenker
Üye Ergun Altınkut
Üye S.Oğuzülgen
Üye Orhan Can Kumralbaş İstifa Etmiştir.
   
25.Yönetim Kurulu 31.10.2002 – 16.07.2004
Başkan Timur İldeniz
Başkan Yrd. Cengiz Sözdemir
Genel Sekreter Cahit İstikbal
Gen.Sek.Yrd. A.Haydar Yüce
Mali Sekreter Sedat Tenker
Mal.Sek.Yrd. Ergun Altınkut
Üye C.Bahadır Yener
  16.07.2004 – 27.10.2004
Başkan Timur İldeniz
Başkan Yrd. Cengiz Sözdemir
Genel Sekreter Cahit İstikbal
Gen.Sek.Yrd. A.Haydar Yüce
Mali Sekreter Sedat Tenker
Mal.Sek.Yrd. Ergun Altınkut
Üye İsmail Akpınar
C.Bahadır Yener İstifa Etmiştir.
   
26.Genel Kurulu 27.10.2004 – 22.12.2005
Başkan Timur İldeniz
Başkan Yrd. Süleyman Betni
Genel Sekreter Cahit İstikbal
Gen.Sek.Yrd. A.Haydar Yüce
Mali Sekreter Sedat Tenker
Mal.Sek.Yrd. Cem Giresunlu
Üye İsmail Akpınar
   
27.Olağanüstü Genel Kurulu 22.12.2005 – 12.11.2006
Başkan Timur İldeniz
Başkan Yrd. Süleyman Betni
Genel Sekreter Hüseyin Ener
Gen.Sek.Yrd. Engin Acaroğlu
Mali Sekreter Ergun Altınkut
Mal.Sek.Yrd. Atilla Karhan
Üye Sabih Taylan
   
28.Yönetim Kurulu 12.11.2006 – 27.10.2008
Başkan Cahit İstikbal
Başkan Yrd. A.Haydar Yüce
  Şükrü Arık
Genel Sekreter İsmail Akpınar
  Oğuz Bağçeci
Gen.Sek.Yrd. Muhammer Arslantürk
Mali Sekreter Ziya Karadüven
Mal.Sek.Yrd. Orhan Can Kbaş
Üye Okan Cıncık
   
29.Yönetim Kurulu 27.10.2008 – 12.10.2010
Başkan Şükrü Arık
Başkan Yrd. Nihat Turan
Genel Sekreter Ali Cömert
Gen.Sek.Yrd. Göksel Onay
Mali Sekreter Ali Ülker
Mal.Sek.Yrd. Burak Vurnal
Üye Tekin Ofdağ
 
30.Yönetim Kurulu 12.10.2010 – 17.10.2012
Başkan Ali Cömert
Başkan Yrd. Mete Koçar
Genel Sekreter Mutlu Dündar
Gen.Sek.Yrd. Kamil Mamat
Mali Sekreter Cem Erinçin
Mal.Sek.Yrd. Yusuf Koç
Üye Alper Tunga Anıker    
 
31.Yönetim Kurulu 17.10.2012 - 29.10.2014
Başkan İsmail Akpınar
Başkan Yrd. Salim Aydın
Genel Sekreter Yıldırım Nebi Akça
Gen.Sek.Yrd. Savaş Yeşil
Mali Sekreter Evrim Keloğlu
Mal.Sek.Yrd. Merter Pişkin
Üye Fethi Savgan
 
32.Yönetim Kurulu 29.10.2014 - 25.10.2016
Başkan İsmail AKPINAR
Başkan Yrd. Merter PİŞKİN
Genel Sekreter Yıldırım Nebi Akça
Gen.Sek.Yrd. Savaş Yeşil
Mali Sekreter Evrim Keloğlu
Mal.Sek.Yrd. Cemalettin ATASOY
Üye Arif OZAN KÖSEOĞLU
 
33.Yönetim Kurulu 25.10.2016 - 30.05.2017
Başkan İsmail AKPINAR
Başkan Yrd. Salim AYDIN
Genel Sekreter Yıldırım Nebi Akça
Gen.Sek.Yrd. Savaş Yeşil
Mali Sekreter Evrim Keloğlu
Mal.Sek.Yrd. Cemalettin ATASOY
Üye Muhammer ARSLANTÜRK
 
34.Yönetim Kurulu 30.05.2017 - 30.10.2018
Başkan Saim OĞUZÜLGEN
Başkan Yrd. Mehmet ÖZDEMİR
Genel Sekreter Muhammer ARSLANTÜRK
Gen.Sek.Yrd. F.Kıraç YALÇIN
Mali Sekreter Tunç ALTAN
Mal.Sek.Yrd. Cemalettin ATASOY
Üye Evrim KELOĞLU
 
35.Yönetim Kurulu 30.10.2018 -
Başkan Muhammer ARSLANTÜRK
Başkan Yrd. İsmail Hakkı BAŞOĞLU
Genel Sekreter F.Kıraç YALÇIN
Gen.Sek.Yrd. Sedat PERİŞANOĞLU
Mali Sekreter Gürhan AKTÜRK
Mal.Sek.Yrd. Burak Karanlık
Üye Arif Ozan KÖSEOĞLU